Ile kosztować nas będzie otworzenie sklepu internetowego na abonament?

Do założenia sklepu internetowego potrzebne są między innymi oprogramowanie, domena i serwer. Jeśli posiadamy wiedzę informatyczną, to mamy już ułatwione zadanie. Wówczas możemy wgrać na serwer oprogramowanie sklep i skonfigurować domenę na serwerze oraz zainstalować sklep poprzez instalator. Można także skorzystać z gotowych pakietów i powierzyć instalację sklepu na serwerze specjalistom, którzy służyć będą także pomocą techniczną. Są też osoby decydujące się na gotowy i w pełni działający sklep online, stworzony zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami. Ile przyjdzie nam za to zapłacić?

Przykładowa cena sklepu internetowego

Każdy kto pragnie założyć sklep internetowy, może liczyć na szeroki wachlarz wyboru. Nie brakuje bowiem stron prowadzonych przez firmy zajmujące się profesjonalnym tworzeniem e-sklepów od podstaw. Jeśli jesteśmy amatorami w tej dziedzinie, to z całą pewnością warto zaufać specjalistom, co często wiąże się z większymi kosztami. Na szczęście koszt sklepu internetowego może być niski. Możemy skorzystać z oferty sklepów internetowych na abonament. Ile zatem orientacyjnie przyjdzie nam zapłacić za gotowy sklep internetowy? Co składa się na cenę?

Okazuje się, że profesjonalny sklep internetowy np. na oprogramowaniu Sky-Shop.pl można mieć już za nie całe 100 zł miesięcznie. Jest to opłata za kompleksowe oprogramowanie, zainstalowanie i uruchomienie e-sklepu na serwerze, pomoc techniczna przy konfiguracji i opłata za bezpieczny hosting sklepu internetowego, wsparcie techniczne, integracje z serwisami zewnętrzni typu Allegro oraz Ceneo i wiele innych korzyści.

Więcej na temat kosztów sklepu internetowego można przeczytać w artykule: http://ecommercowy.pl/ile-kosztuje-sklep-internetowy-koszty-zalozenia-i-prowadzenia-e-sklepu/

Add a Comment