Wersja box sklepu internetowego

online

Na czym polega wersja box sklepu internetowego?

Kupując wersję box sklepu internetowego otrzymujemy w pakiecie oprogramowanie do prowadzenia nowoczesnego sklepu e-commerce wraz z dożywotnią licencją oraz podstawowymi konfiguracjami sklepu. Tego typu wersja pudełkowa może być zainstalowana na każdym serwerze, który wybierzemy. Jej wybór pozwala nam na tworzenie funkcjonalności dopasowanych do naszych potrzeb, nawet najbardziej nietypowych.

Dla kogo idealnie nadaje się wersja box sklepu internetowego?

Wersja pudełkowa sklepu e-commerce sprawdzi się u przedsiębiorców, którzy chcą mieć możliwość dokonywania wielu zmian w prowadzonym przez siebie sklepie. Wersja taka daje przede wszystkim dostęp do kodu źródłowego sklepu, co pozwala na samodzielne zarządzanie serwerami. Oprogramowanie zakupowane jest jednorazowo, więc nie musimy płacić w tym przypadku comiesięcznego abonamentu, a zainstalowane jest ono na naszym serwerze.

Jakie są minusy wersji box?

Sklep w wersji pudełkowej raczej nie przypadnie do gustu osobom nieobeznanym w działalności internetowej. Przede wszystkim musimy samodzielnie zadbać o funkcjonowanie i bezpieczeństwo sklepu, a tym samym wykupić certyfikat SSL, co znów podnosi koszty rozpoczęcia działalności. Trzeba również pamiętać, że decydując się na dedykowany sklep internetowy w wersji box, możemy liczyć tylko na podstawowe wsparcie techniczne, zatem w sytuacji większych problemów, musimy umieć poradzić sobie sami lub też będziemy zmuszeni zapłacić za usługę naprawy.

Add a Comment